Přejít k hlavnímu obsahu

Vedoucí výroby a distribuce v Kralovicích

Kralovice / Práce na plný úvazek - Duben, 12th 2024

Hledáme Vedoucí/ho výroby a distribuce do naší prádelny Elis v Kralovicích na Plzeňsku!

Kdo je Elis?

Jako lídr v oblasti poskytování cirkulárních služeb zajišťuje Elis svým servisem zákazníkům optimální hygienu, komfort a ochranu - všude, každý den a udržitelným způsobem.

Skupina Elis zaměstnává přes 54 000 osob ve 28 zemích světa, v Evropě a Latinské Americe. Pracujeme pro veřejné i soukromé organizace všech velikostí, napříč všemi odvětvími podnikání a nabízíme komplexní řešení v oblasti pronájmu a servisu pracovních oděvů, rohoží, čistých prostor, a průmyslových utěrek. Další informace najdete na našem webu www.elis.com.

V současné chvíli obsazujeme novou pozici v jednom z našich čtyř závodů v ČR – v Kralovicích. Jedná se o multiprofesní pozici Vedoucí výroby a distribuce. Hledáme parťáka, na kterého se může celý provoz závodu spolehnout a který bude koordinovat výrobu a distribuci.

Ve společnosti Elis ctíme své hodnoty, dbáme na týmovou práci, inovace a přinášíme přidanou hodnotu našim zákazníkům, kolegům i obchodním partnerům.

Muž nebo žena?

  • Z důvodu jazykové jednoduchosti je text stylizován v mužském rodě, ale tato pozice je samozřejmě vhodná i pro ženy.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Práci na hlavní pracovní poměr s nástupem dle dohody
  • Motivační mzdové ohodnocení ve výši 50 – 65.000,-Kč
  • Práci v příjemném kolektivu se zázemím a podporou nadnárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí s prioritou bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
  • Podrobné zaškolení
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na volnočasové aktivity (po zkušební době), firemní akce, odměna k životnímu i pracovnímu jubileu, mobilní telefon i pro soukromé účely, notebook, kávu na pracovišti, konzultace a cvičení s fyzioterapeutem přímo na závodě, výuka AJ

Co Vás čeká?

Pozice Vedoucí výroby a distribuce:

  • Hledáme kolegu, tzv. 2v1, který zvládne řídit a koordinovat dvě níže specifikované pozice
  • Budete pravou rukou General Managera, kterého budete zastupovat v případě jeho nepřítomnosti

Vedoucí výroby:

  • Na této pozici budete mít zodpovědnost za plnění výrobního plánu
  • Budete řídit výrobní týmy prostřednictvím mistrových a úzce spolupracovat s ostatními kolegy na úrovni zákaznického servisu (kvality), logistiky a dalších oddělení
  • Budete řešit výrobní kapacity směn, plánovat počty operátorů na jednotlivých směnách, dbát na průběžné čerpání dovolených a budete zodpovědný za trénink operátorů napříč pracovními pozicemi (multi-skill matrix)
  • Budete kontrolovat dodržování kvalitativních standardů, procesů a pracovních postupů souvisejících s integrovaným systémem řízení, tvorbou pracovních instrukcí a kontrolních plánů na jednotlivých provozech
  • Budete spolupracovat s externími dodavateli našich zařízení v souladu s plánem údržby
  • Budete zodpovědný za kontrolu, vyhodnocování a snižování nákladů energií a vstupních zdrojů nezbytných pro chod výroby
  • Čeká Vás naplňování stanovených ročních cílů a jejich pravidelný reporting
  • Nezbytnou součástí bude výběr a hodnocení zaměstnanců výroby
  • Zodpovědný budete za kontrolu a dodržování zásad BOZP

Vedoucí distribuce:

  • Na této pozici budete komplexně plánovat, řídit a kontrolovat činnosti provozu oddělení distribuce, včetně generování a tisku potřebných dokumentů a dokladů
  • Distribuce je v našem pojetí zodpovědná za každodenní svoz a rozvoz prádla a rohoží s přímým kontaktem řidičů se zákazníky
  • Budete plánovat posádky distribučních vozidel, jejich trasy a čerpání nezbytného volna (bezpečnostní přestávky, dovolené)
  • Budete komunikovat a podílet se na plánování tras externího dopravce, timing exportů z výroby do distribučního skladu ve vazbě na volnou kapacitu externích řidičů
  • Nedílnou součástí Vaší práce bude včasné ale také operativní plánování, vymýšlení okamžitých řešení pro neočekávané situace a rozhodování
  • Ponesete odpovědnost za dodržování zavedených kvalitativních standardů, procesů a pracovních postupů souvisejících s integrovaným systémem řízení, tvorbou pracovních instrukcí a kontrolních plánů
  • Čeká Vás naplňování stanovených ročních cílů a pravidelných reporting
  • Nezbytnou součástí bude výběr a hodnocení zaměstnanců distribuce
  • Budete se podílet na vývoji digitalizace a automatizace distribučních procesů

Koho hledáme?

  • Hledáme kolegu/kolegyni se schopností vést kolektiv a umět jednat s lidmi
  • Nutností je několikaletá praxe ve vedení menšího týmu lidí (alespoň do 20-ti zaměstnanců) a zkušenosti s řízením dynamicky se měnících procesů např. v sezónních intervalech
  • Chtít a být schopný se učit novým věcem, nebýt závislý pouze na předem definovaných postupech a procesech (pracovních instrukcích)
  • Být schopen analyticky, ale zároveň operativně myslet, vyhodnocovat a rozhodovat
  • Být ochoten a schopen zastat fyzickou práci svých podřízených (převléknout se do pracovního oděvu a zastoupit chybějícího kolegu na distribuční trase, ve skladech a na linkách)
  • Mít pokročilé znalosti MS Office
  • Potřebná je znalost anglického jazyka na základní, ideálně na komunikativní úrovni
  • Vzdělání požadujeme minimálně středoškolské s maturitní zkouškou
  • Být pozitivně naladěnou osobností s týmovým duchem a úsměvem na tváři, kterou zajímá názor kolegů, umí je pozitivně motivovat a jedná promyšleně
  • Být osobností, která svojí snahou najít vždy řešení a orientací na požadovaný výsledek, bude mít důvěru a přirozený respekt svých kolegů
  • Řidičský průkaz sk. B

Přidejte se k nám!

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám strukturovaný životopis a motivační dopis.

Rádi se s Vámi setkáme osobně a sdělíme informace o této pozici přímo v provozu.

Ing. Dieu Linh Hoang

M: +420 724 980 280

E: dieu.linh.hoang@elis.com

Buďme v kontaktu

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás!

Chci pracovat v Elis

*Povinná pole

Kontaktní údaje

Vyplněním formuláře dáváte souhlas se zpracováním poskytnutých údajů za účelem vyřízení vašeho požadavku. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete v sekci Zásady ochrany osobních údajů v zápatí stránky.

Zpráva

Motivační dopis/jiné poznámky (volitelné)

Přiložené dokumenty

Přiložte Váš životopis a motivační dopis (2 MB max).

  • Vedoucí výroby a distribuce v Kralovicích
  • Kralovice / Práce na plný úvazek

*Required Fields

Zpráva

Kontaktujte nás

Ozveme se vám co nejdříve.

Osobní údaje a informace shromážděné prostřednictvím tohoto formuláře budou elektronicky zpracovány za účelem vyřízení vašeho požadavku a poskytnutí informací o našich službách. Mohou být také použity pro propagaci našich služeb na základě vašich potřeb a pro účely plnění smlouvy.

Vyplněním formuláře dáváte souhlas se zpracováním poskytnutých údajů za účelem vyřízení vašeho požadavku.

Pokud se chcete o ochraně osobních údajů dozvědět více, klikněte ZDE