Operátor pro linku rohoží / řidič

Kralovice / Práce na plný úvazek - Říjen, 21st 2024

Hledáme šikovného Operátora pro naši linku rohoží!

Ve společnosti Elis ctíme své hodnoty, dbáme na týmovou práci, inovace a přinášíme přidanou hodnotu našim zákazníkům, kolegům i obchodním partnerům.

Kdo je Elis?

Elis je mezinárodním lídrem v oblasti textilních a hygienických služeb s působností ve 29 zemích Evropy a Latinské Ameriky. Svým zákazníkům přinášíme komplexní řešení šité na míru v oblasti pronájmu a servisu pracovních oděvů, rohoží a čistých prostor.

Pro náš provoz v Kralovicích nyní hledáme šikovného kolegu na pozici Operátora pro linku rohoží, který taktéž v případě potřeby zastoupí jednoho z našich Řidičů, který rozváží a sváží pracovní oděvy a ohože přímo k našim zákazníkům.

Náplň práce:

  • praní a sušení rohoží
  • opravy rohoží
  • dvousměnný provoz
  • rozvoz a svoz pracovních oděvů a rohoží
  • nakládka, vykládka a třídění pracovních oděvů
  • servis u zákazníků s potvrzením v elektronické podobě (PDA)
  • řízení dodávkového vozidla dle zadané lokality

Nabízíme:

  • motivační mzdové ohodnocení (nástupní mzda 32.000 Kč/měsíčně)
  • volné víkendy
  • moderní pracovní prostředí s prioritou bezpečnosti a ochrany zdraví
  • balíček benefitů: 5 týdnů dovolené, odměna k pracovnímu a životnímu jubileu, příspěvek na stravování, příspěvek na volnočasové aktivity Pluxee, firemní akce)

Požadavky:

  • dobrý zdravotní stav
  • fyzická zdatnost (práce vhodná pro muže) a reprezentativní
  • vystupování u zákazníka
  • řidičský průkaz sk. B
  • čistý trestní rejstřík
  • pečlivost
  • spolehlivost

Nástup IHNED. Výhodou je bydliště v okolí Kralovic.

Ozvěte se nám a rádi Vám práci ukážeme přímo v našem provozu v Kralovicích!

Marta Lehnerová

M : +420 601 563 470

E: marta.lehnerova@elis.com